Ingegerd Silow rölakan
2016-11-11
419284
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
INGEGERD SILOW, rölakan, monogramsignerad IS, ca 278x197 cm
Bruksslitage, enstaka franfläta saknas