Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

1 200 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Landskapsmotiv med fåglar, ur mappen "Vinterfåglar", signerad Lars Jonsson, 97/200, färglitografi, ca 40,5 x 57 cm

Solblekt, ramskad

419286

2016-11-11