Klubbat för:
450 SEK
1 200 SEK
LARS JONSSON (född 1952): Landskapsmotiv med fåglar, ur mappen "Vinterfåglar", signerad Lars Jonsson, 97/200, färglitografi, ca 40,5 x 57 cm
Solblekt, ramskad
419286
2016-11-11