Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JORGE B. STEVER (född 1940): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Jorge Stever 72, blandteknik på pannå, 100x80 cm
PROVENIENS
Galerie de Gestlo, Hamburg
Galleri Östergren, Malmö
419293
2016-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här