Jorge B. Stever blandteknik

Jorge B. Stever blandteknik
Jorge B. Stever blandteknik
Jorge B. Stever blandteknik
Jorge B. Stever blandteknik

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

JORGE B. STEVER (född 1940): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Jorge Stever 72, blandteknik på pannå, 100x80 cm

PROVENIENS
Galerie de Gestlo, Hamburg
Galleri Östergren, Malmö

Zustandsbeschreibung

419293

2016-11-07