Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GOLVURNA med lock, porslin, Kina, dekor i emaljfärger av ströblommor och kinesiska tecken, höjd ca 47 cm
Lock ej tillhörande, lock med nagg på knopp och lagning på brättet
419297
2016-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här