George Braque Tema

George Braque Tema
George Braque Tema

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GEORGE BRAQUE (Frankrike, 1882-1963): from Août, signerad och numrerad G Braque 12/20, akvatint, bildmått ca 10x13 cm

419304

2016-11-07