Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GEORGE BRAQUE (Frankrike, 1882-1963): from Août, signerad och numrerad G Braque 12/20, akvatint, bildmått ca 10x13 cm
419304
2016-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här