Skåp i björkfanér funkis

Skåp i björkfanér funkis
Skåp i björkfanér funkis
Skåp i björkfanér funkis
Skåp i björkfanér funkis
Skåp i björkfanér funkis
Skåp i björkfanér funkis
Skåp i björkfanér funkis
Skåp i björkfanér funkis
Skåp i björkfanér funkis
Skåp i björkfanér funkis

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, dubbelsidigt, björkfanér, 1930/40-tal, knoppar i plast, höjd ca 71, 125x33 cm

Fanérskador, ett skåp med trasigt lås, trögöppnade dörrar, ena kortsidan är tänkt att stå mot en vägg

419306

2016-11-07