Laila Prytz olja
2016-11-07
419308
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LAILA PRYTZ (1907-1982): "Afrikansk skog", signerad och daterad Laila Prytz 1968, olja på pannå, 73x60 cm
Färgbortfall