Klubbat för:
800 SEK
1 200 SEK
LUKTDOSA, silver, sannolikt Danmark, 1800-talets mitt, hjärtformad med fällock och krona, invändigt förgylld, på livet prickade initialer och 1842, höjd ca 7 cm, vikt ca 44 g
419319
2016-11-24