Zenith fickur 14 k guld

Zenith fickur 14 k guld
Zenith fickur 14 k guld
Zenith fickur 14 k guld
Zenith fickur 14 k guld
Zenith fickur 14 k guld
Zenith fickur 14 k guld

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZENITH, fickur, savonett, 14 k guld, 1900-talets första hälft, emaljtavla med arabiska siffror, boettnr: 293174, diameter ca 51 mm, vikt ca 82 g

Boettens insida med gåvoinskription, buckla, smärre repor

419320

2016-11-24