Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLA, empirestil, 1900-talets början, fanérad i mahogny, fotavslut med lejontassar, förgyllda mässingsbeslag, höjd 155, 112x38 cm
En lös kolonn, slitage, blekt
419339
2016-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här