Bokhylla i empirestil

Bokhylla i empirestil
Bokhylla i empirestil
Bokhylla i empirestil
Bokhylla i empirestil
Bokhylla i empirestil
Bokhylla i empirestil
Bokhylla i empirestil
Bokhylla i empirestil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKHYLLA, empirestil, 1900-talets början, fanérad i mahogny, fotavslut med lejontassar, förgyllda mässingsbeslag, höjd 155, 112x38 cm

En lös kolonn, slitage, blekt

419339

2016-11-07