Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, senbarock, 1700-tal, 3-lådig, senare draghandtag i mässing, i valnötsfanér, intarsia, höjd 84, 129x67 cm
nyckel saknas, fanér med ytskador, mindre listbit saknas, sprickor
419342
2016-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här