Ringar guld miniatyrorden guld

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

RINGAR, 3 st., MINIATYRTECKEN för Nordstjärneorden, 18 k guld (kronan i förgyllt silver), en slät ring, en ring stämplad 1905 med 5 orientaliska halvpärlor, en med reliefdekor, ringarnas vikt ca 7 g

419351

2016-11-24