Collier damfickur silver

Collier damfickur silver
Collier damfickur silver
Collier damfickur silver
Collier damfickur silver
Collier damfickur silver
Collier damfickur silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COLLIER, 2 st., ett med gröna stenkulor (etui), ett stämplad sterlingsilver 1940, smala stavar och hänge med en kvadratisk fasettslipad bergkristall, längd ca 37 cm, DAMFICKUR, silver, urtavlan märkt And. Lagergren Helsingborg, diameter ca 35 mm, delvis förgyllt

419366

2016-11-24