Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOALETT, allmoge, originalmålning, Hälsingland, daterad 1855 samt monogram, höjd 48, 46 x 46 cm.
Smärre slitage, lock saknas.
419368
2016-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här