Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERNST BILLGREN (född 1957): Katedral med djur och klockor, signerad och numrerad 196/450, litografi, tryckytan ca 33 x 42 cm
419370
2016-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här