Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARIE-LOUISE EKMAN (född 1944): Komposition, signerad M L Ekman och numrerad 88/450, färglitografi, ca 49 x 69 cm
419371
2016-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här