Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EMALJSKYLT, 1900-talets första hälft, "Sunlight Soap", ca 69x91 cm
Kraftigas rost och emaljskador, borrade hål
419379
2016-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här