Emaljskylt Sunlight soap

Emaljskylt Sunlight soap
Emaljskylt Sunlight soap

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EMALJSKYLT, 1900-talets första hälft, "Sunlight Soap", ca 69x91 cm

Kraftigas rost och emaljskador, borrade hål

419379

2016-11-07