Stolar 1800-tal

Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 5 st, senempire, 1800-tal, björk med sitsar i rotting, sitthöjd ca 47 cm

Renoverade och kompletterade, delvis med skador på rotting

419391

2016-11-07