Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 5 st, senempire, 1800-tal, björk med sitsar i rotting, sitthöjd ca 47 cm
Renoverade och kompletterade, delvis med skador på rotting
419391
2016-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här