Carl Milles relief

Carl Milles relief
Carl Milles relief
Carl Milles relief
Carl Milles relief
Carl Milles relief
Carl Milles relief

Klubbat för:

7 800 SEK

2 000 SEK

CARL MILLES (1875-1955): Relief, terrakotta, signerad och numrerad C Milles, 183/200, 40x33 cm

419399

2016-11-07