Haral Wiberg Tush

Haral Wiberg Tush
Haral Wiberg Tush
Haral Wiberg Tush
Haral Wiberg Tush

Klubbat för:

1 500 SEK

1 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): Hjort, signerad och daterad Harald Wiberg 1955, tush, ca 17x26 cm

Med dedikation

419409

2016-11-07