Kopparbunke

Kopparbunke
Kopparbunke
Kopparbunke
Kopparbunke

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOPPARBUNKE, med hänklar, omkring 1900, höjd ca 38, diameter 56,5 cm

SLitage, bucklor, sot

419413

2016-11-07