Eva Stjernsvärd oljemålning

Eva Stjernsvärd oljemålning
Eva Stjernsvärd oljemålning
Eva Stjernsvärd oljemålning
Eva Stjernsvärd oljemålning
Eva Stjernsvärd oljemålning
Eva Stjernsvärd oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EVA STJÄRNSVÄRD (född 1953): "Shabash", signerad och daterad Eva Stjernsvärd 2004, olja på duk med upphängningsstång, ca 202x105 cm

419417

2016-11-12