Ljusstakar senempire

Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, senempire, mässing, löstagbara ljusmanschetter, höjd ca 30,5 cm

Spår av förgyllning, en ljuspipa något sned

419421

2016-11-07