Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
CAMILLE BRYEN (1907-1977), "Hommage à Marcel Duchamp, 1970, signerad och numrerad Bryen XXII/XXXIV, etsning och akvatint i tre färger, bladmått 38x28,5 cm
419428
2016-11-07