Värja Frankrike

Värja Frankrike
Värja Frankrike
Värja Frankrike
Värja Frankrike
Värja Frankrike
Värja Frankrike
Värja Frankrike
Värja Frankrike
Värja Frankrike
Värja Frankrike

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄRJA, fransk, 1800-talets första hälft, klinga med blånerad och förgylld, kavelplattor av pärlemor, längd ca 93 cm

Läderbalja med skador medföljer

419434

2016-11-14