Bergboms lampor marmor

Bergboms lampor marmor
Bergboms lampor marmor
Bergboms lampor marmor
Bergboms lampor marmor
Bergboms lampor marmor
Bergboms lampor marmor

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERGBOMS, bordslampor, 1 par, 1900-talets mitt, cylinderformad fot i marmor, textilskärmar, totalhöjd 70, höjd lampfot ca 37 cm

Smärre slitage

419454

2016-11-07