Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ITALIENSK SKOLA, efterföljare till Giuseppe Nogari (omkring 1800): Filosof, olja på duk, 34x27 cm, ram, barock
Proveniens: Ivar Kreuger samling
Uppfodrad på pannå.
419494
2016-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här