Italiensk skola omkring 1800

Italiensk skola omkring 1800
Italiensk skola omkring 1800
Italiensk skola omkring 1800
Italiensk skola omkring 1800

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ITALIENSK SKOLA, efterföljare till Giuseppe Nogari (omkring 1800): Filosof, olja på duk, 34x27 cm, ram, barock

Proveniens: Ivar Kreuger samling

Uppfodrad på pannå.

419494

2016-11-11