Robert Löfgren oljemålning

Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT LÖFGREN (1893-1978): Stockholmsmotiv med Jacobs kyrka, signerad R Löfgren, olja på pannå, 33x41 cm

419496

2016-11-07