Aryballos syditalien/ Apulien

Aryballos syditalien/ Apulien
Aryballos syditalien/ Apulien
Aryballos syditalien/ Apulien
Aryballos syditalien/ Apulien
Aryballos syditalien/ Apulien
Aryballos syditalien/ Apulien
Aryballos syditalien/ Apulien
Aryballos syditalien/ Apulien

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARYBALLOS, syditalien/ Apulien, ca 300-400-talet fKr, rödfigurig med kvinnoansikte, höjd ca 10 cm

Lagning

419502

2016-11-08