Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EPICHYSIS, syditalien/ Apulien, ca 300-400-talet fKr, dekor med liggande kvinna, höjd ca 17 cm
Lagningar
419507
2016-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här