Klubbat för:
4 600 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
LEKYTHOS, syditalien/Apulien, ca 300-400-talet fKr, rödfigurig, höjd ca 17,5 cm
Zustandsbeschreibung
Skador/lagningar, renoverad
419510
2016-11-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner