Jardinjär WMF

Jardinjär WMF
Jardinjär WMF
Jardinjär WMF
Jardinjär WMF
Jardinjär WMF
Jardinjär WMF

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINJÄR, med glasinsats och hänkel i nysilver, WMF, 1900-talets början, höjd med hänkel ca 17 cm

Glasinsatsen med nagg

419514

2016-11-08