FARSTRUP 7 stolar

FARSTRUP 7 stolar
FARSTRUP 7 stolar
FARSTRUP 7 stolar
FARSTRUP 7 stolar
FARSTRUP 7 stolar
FARSTRUP 7 stolar
FARSTRUP 7 stolar
FARSTRUP 7 stolar
FARSTRUP 7 stolar
FARSTRUP 7 stolar
FARSTRUP 7 stolar
FARSTRUP 7 stolar

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

FARSTRUP, Danmark, 7 stolar, 1900-talets mitt, teak och betsad bok, sitts i konstläder, delvis stämplade "FS Made in Denmark Farstrup No 210", höjd ca 77, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

419515

2016-11-08