Grötskål tenn 1800-tal

Grötskål tenn 1800-tal
Grötskål tenn 1800-tal
Grötskål tenn 1800-tal
Grötskål tenn 1800-tal
Grötskål tenn 1800-tal
Grötskål tenn 1800-tal
Grötskål tenn 1800-tal
Grötskål tenn 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÖTSKÅL MED LOCK, tenn, 1800-tal, diameter ca 21, höjd med lock ca 18 cm

Lagningar, bucklor

419516

2016-11-08