Fiskgryta

Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FISKGRYTA, 1900-talets slut, koppar, insats, beslag i mässing, stämplad "Nordic Line", längd ca 54 cm

419524

2016-11-08