Skål

Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅL, ca 300-400-talet fKr, rödfigurig, diameter ca 28, höjd ca 12 cm

Skador, lagningar

419535

2016-11-08