Antoine Auguste Thivet olja på pannå

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANTOINE AUGUSTE THIVET (Frankrike, 1856-1927): Lejon, sign A. Thivet, olja på pannå, 12x17 cm

Repor

419544

2016-11-08