Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANTOINE AUGUSTE THIVET (Frankrike, 1856-1927): Lejon, sign A. Thivet, olja på pannå, 12x17 cm
Repor
419544
2016-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här