Joaquin Ibanez-Arellano oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOAQUIN IBANEZ-ARELLANO (Spanien, född 1929), stilleben med hasselnötter, signerat Ibanez-Arellano, olja på duk, ca 15,5 x 15,5 cm

Smärre märken/repor

419571

2016-11-08