Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg, stengods, ljusgrön harpälsglasyr, undertill märkt med Gustavsbergs Studiohand och signerad , höjd ca 24 cm
obetydliga nagg
419573
2016-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här