Vas Bernt Friberg

Vas Bernt Friberg
Vas Bernt Friberg
Vas Bernt Friberg
Vas Bernt Friberg
Vas Bernt Friberg
Vas Bernt Friberg
Vas Bernt Friberg
Vas Bernt Friberg

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg, stengods, ljusgrön harpälsglasyr, undertill märkt med Gustavsbergs Studiohand och signerad , höjd ca 24 cm

obetydliga nagg

419573

2016-11-08