Klädskåp jugend

Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

KLÄDSKÅP, jugend, 1900-talets början, träskuren dekor av äpplen, bemålat, dörrlucka med fasettslipat spegelglas, beslag i patinerat järn, invändigt med klädstång, nedertill med låda, höjd ca 197, 80,5x49 cm, nyckel medföljer

Slitage, renoverat, senare bemålning, nyckel finns för avhämtning i Utlämningen

419583

2016-11-08