Klädskåp jugend
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
KLÄDSKÅP, jugend, 1900-talets början, träskuren dekor av äpplen, bemålat, dörrlucka med fasettslipat spegelglas, beslag i patinerat järn, invändigt med klädstång, nedertill med låda, höjd ca 197, 80,5x49 cm, nyckel medföljer
Slitage, renoverat, senare bemålning, nyckel finns för avhämtning i Utlämningen
419583
2016-11-08