Angelica Wiik, "Monica Z", färglitografi

Angelica Wiik,
Angelica Wiik,

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): Kvinna med harpa, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, n2 13/260, ca 60x44 cm

419616

2016-11-08