Bestick silver Chippendale

Bestick silver Chippendale
Bestick silver Chippendale
Bestick silver Chippendale
Bestick silver Chippendale
Bestick silver Chippendale
Bestick silver Chippendale

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BESTICK., 24 dlr, silver, modell Chippendale, GAB, 1960/70-tal, olika årstämplar, bestående av: 12 bordsskedar, 6 bordsknivar, 6 bordsgafflar, vikt exkl. knivar med stålblad ca 618 g

419620

2016-11-08