Salsskåp

Salsskåp
Salsskåp
Salsskåp
Salsskåp
Salsskåp
Salsskåp
Salsskåp
Salsskåp
Salsskåp
Salsskåp
Salsskåp
Salsskåp

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, barockstil, 1900-talets första hälft, delvis med äldre delar, skuren dekor med bl a maskaroner, höjd ca 214, 223x77 cm, nyckel finns

Skador och lagningar

419621

2016-11-08