Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920), Kajuta, 1917, signerad Zorn, etsning, 29,8 x 19,8 cm
LITTERATUR: Asplund 279, Hjert & Hjert 284, ZG 279

Gulnad, ej examinerad ur ram

419639

2016-11-08