Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Ols Maria, 1919, signerad Zorn, etsning, med dedikation, ca 195 x 295 mm

LITTERATUR: Hjert & Hjert 167

Gulnad, ej examinerad ur ram

419641

2016-11-08