Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Ols Maria, 1919, signerad Zorn, etsning, med dedikation, ca 195 x 295 mm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 167
Gulnad, ej examinerad ur ram
419641
2016-11-08